Badia Spices – американська компанія-виробник спецій і трав, заснована в 1967 році Хосе Бадіа (Jose Badia), і є сімейною компанією. Спеції виробляються в Майамі, штат Флорида, де компанія була заснована і підтримує свою штаб-квартиру. Син засновника компанії є президентом Badia Spices, Inc. донині.

Сьогодні Badia Spices виробляє, упаковує і продає більше 320 продуктів, включаючи моно спеції і трави, приправи, спеціальні суміші, маринади, соуси, чаї, оливкова олія, товари для здоров’я, органічні продукти, продукти без глютену і інші продукти по всій території сполучених Штатів і більш, ніж в 80 країнах світу.

Підприємство зареєстроване в Safe Quality Foods (SQF), аудит, визнаний у всьому світі як одна з найсуворіших і надійних систем управління безпечністю харчових продуктів на ринку сьогодні. Незалежно від того, чи купують споживачі товари через торговельні точки, дистриб’юторів продуктів харчування або в сфері громадського харчування, Badia пропонує найвищу якість за найкращою ціною.

Вся продукція сертифікована за стандартом Халяль (ісламський Центром Америки) і Кошер (Союзом Ортодоксальних єврейських згромаджень Америки).

Слово «халяль» (від арабського «al-halal» – «дозволене») – термін позначає, перш за все, безпека, чистоту, користь для здоров’я людини, відсутність в продуктах харчування шкідливих консервантів і добавок. підтверджує дозвіл на використання продукції і її безпеку для віруючих людей, які сповідують Іслам.

Kosher (кошер) – сертифікат якості, що підтверджує відповідність продукції інгредієнтів і процесів виробництва єврейського диетарних закону. Кошерна сертифікація – це перевірка підприємства і сировини на відповідність строгим правилам, передбаченим законами іудаїзму.

Badia Spices спільно з національним фондом раку молочної залози, Inc.® (NBCF) сприяють розширенню обізнаності про рак молочної залози і жертвують кошти для надання допомоги жінкам, які страждають від цього захворювання. NBCF є однією з найбільш визнаних і шанованих благодійних організацій по боротьбі з раком молочної залози в світі. За останній рік Badia Spices за допомогою своїх споживачів зібрала 450 000 доларів на користь NBCF.

Badia Spices створили і вивели на ринок найкращі інгредієнти з усіх куточків світу, зробивши їх улюбленими серед кухарів, від новачків до гурманів. Багаті ароматом і кольором, наші продукти дуже привабливі за смаком. Кожен з них ідеально упакований, щоб зберегти смак і свіжість інгредієнт, насичуючи будь-яку їжу, будь то класичне блюдо або кулінарна новинка.

Асортимент з ексклюзивною і багатою смакоароматичної палітри наших спецій надихне Вас на створення нових ідей!
Готуйте з нами!